Privatumo politika

Kokius duomenis renkame?


Jums įsigijus prekę www.popped.lt elektroninėje parduotuvėje, mes su Jumis sudarome pirkimo-pardavimo sutartį, kurios įgyvendinimui reikalinga minimali informacija apie jus: vardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas, prekių pristatymo adresas. Jūsų kontaktiniai duomenys reikalingi tam, kad galėtume Jums pristatyti užsakytas prekes, informuotume apie užsakymo eigą ir kitiems su užsakymu susijusiems klausimams. Ši asmeninė informacija yra reikalinga tik konkrečiai sutarčiai sudaryti ir įgyvendinti.

Jeigu apsipirkdami pas mus pasirenkate užsisakyti naujienlaiškį (kurio galite bet kada atsisakyti), saugome jam pristatyti reikalingą informaciją – elektroninio pašto adresą.

 

Kokių duomenų nerenkame, nesaugome ir neperduodame?

Mes tikrai nerenkame ir nesaugome jūsų naršymo trečiųjų asmenų tinklalapiuose istorijos. Neperduodame jokių su jūsų naršymu mūsų tinklalapyje susijusių duomenų, pirkimų istorijos jokiems tretiesiems asmenims.

Kam naudojame renkamus asmens duomenis?

Jūsų asmens duomenis mes naudojame išskirtinai tam, kad galėtume įvykdyti Jūsų pateiktus užsakymus bei su Jumis sudarytas pirkimo-pardavimo sutartis, vykdyti prekių pristatymą ir grąžinimą, laikytis mokesčių apskaitą reglamentuojančių teisės aktų nuostatų.

Kaip saugome ir apdorojame asmeninius duomenis?

Mūsų internetinė parduotuvė yra sukurta Shopitale platformoje. Visi duomenys yra saugomi Shopitale serveriuose, apie jų saugumo politiką galite perskaityti adresu: https://www.shopitale.com/pages/privacy-policy

Su naršymu susijusius nuasmenintus duomenis kaupiame ir apdorojame Google Analytics platformoje, kurios duomenų apsaugos politiką galite perskaityti: https://policies.google.com/privacy.

Mokėjimų priėmimui naudojame Stripe platformą, kurios privatumo politiką galite perskaityti: https://stripe.com/en-lt/privacy, taip pat Payser plaformą, kurios privatumo politika skelbiama čia: https://www.paysera.lt/v2/lt-LT/sutartys/privatumo-politika-2020


Ar naudojame slapukus (cookies)?

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie atsiunčiami į Jūsų įrenginį naršant atitinkamoje interneto svetainėje. Užtikriname, kad slapukai padeda atpažinti tik Jūsų įrenginį, ne jus patį. Tiek mes, tiek visos internetinės parduotuvės slapukus naudoja siekdamos, kad apsilankymas svetainėje būtų paprastesnis ir efektyvesnis. Jokie slapukai negali susieti informacijos su konkrečiu asmeniu, t. y. jie renka tik nuasmenintus duomenis. Naudodamiesi mūsų parduotuve jūs patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika, tačiau jei nusprendėte, kad slapukai jums visgi nepatinka, visada galite juos ištrinti iš savo naršyklės keliais paspaudimais.